logo-mini

ŞİRKETİMİZ

Meşale Grup; “İnsana yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır” felsefesiyle iş hayatına Meşale Eğitim, Turizm A.Ş unvanı ile Ankara’da başlamış ve 2004 yılından sonra faaliyetlerini Sakarya’da devam ettirmektedir. Ticari faaliyetlerine ilk olarak kreş ve anaokulu, yüksek öğrenim kız öğrenci yurdu işletmeciliğiyle başlayan Meşale Grup 2005 yılından itibaren inşaat sektörüne de girerek yapmış olduğu bireysel ve toplu projeler, iş merkezleri, ticari alanlarla sektörde varlığını başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Meşale Grup ”Her Şey İnsan İçin” ilkesinden hareket ederek eğitim ve inşaat sektöründeki hedeflerini büyütme kararı almış ve yine hedeflediği turizm, sağlık ve sanayi sektöründe de adından söz ettirebilmek ve başarıyı yakalamak için gerekli alt yapı çalışmalarına hız vermiştir. Kurum olarak önceliklerimiz hizmet verdiğimiz her sektörde önce istihdam oluşturmak, insan merkezli kaliteli bir hizmet anlayışı ve güvenilir bir marka olmaktır.

Meşale Grup; “SİZ” değerli paydaşlarının desteği ile eğitim, sağlık, turizm ve sanayi sektöründe hayatınıza değer katmaya devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ

* Saygınlık,
* Dürüstlük,
* Güvenilirlik,
* Hoş görülü olmak,
* Müşteri odaklı hizmet anlayışı,
* Toplam kaliteye olan inancımız ve kararlılık,
* Sürekli gelişen , yeniliklere ve yaratıcı özgün düşüncelere açık,öğrenen organizasyon
* Erdem ve ahlaki değerlere inanç ve sosyal sorumluluk bilinci,
* Ülkemiz ve milletimiz için en doğruya odaklı,
* Takımına inanan, üstün özellikli ekip ruhu,
* Topluma, çevreye ve doğaya saygılı ,
* İnsan merkezli,Öncü kuruluş.

VİZYONUMUZ

MEŞALE GRUP, En başta güvenilirliği, müşteri memnuniyetini,sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla, faaliyet gösterdiği her alanda lider bir kuruluş olmayı kendine “vizyon” edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Belirlemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak yaratan ve değer katan, insanlığa hizmeti öncelikli hedef alan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “misyon” edindik.